DIXON RESORT

Adresa: Švermova 32,
97404 Banská Bystrica
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

DIXON RESORT Banská Bystrica, 1DIXON RESORT Banská Bystrica, 1DIXON RESORT Banská Bystrica, 1DIXON RESORT Banská Bystrica, 1DIXON RESORT Banská Bystrica, 1DIXON RESORT Banská Bystrica, 1DIXON RESORT Banská Bystrica, 1DIXON RESORT Banská Bystrica, 1DIXON RESORT Banská Bystrica, 1DIXON RESORT Banská Bystrica, 1

Služby, produkty, špecializácia:

Hotel Dixon **** je situovaný v širšom centre, nachádza sa v oddychovej zóne historického mesta Banská Bystrica, pri letnom kúpalisku a športovo-rekreačnom areáli a neďaleko ďalších turistických a lyžiarskych centier stredného Slovenska.

KONGRESOVÉ CENTRUM

Rôznorodosť kongresových priestorov spolu s vynikajúcou gastronómiou a našimi dlhoročnými skúsenosťami, Vám poskytuje jedinečnú výhodu pri organizovaní Vášho podujatia.
Kongresová sála do 500 osôb patrí medzi najväčšie na Slovensku. Ďalej 3 veľké kongresové sály, 5 školiacich salónov spolu s 2 salónikmi poskytnú maximálny komfort a zázemie pre Váš kongres alebo konferenciu.

Pri organizácii kongresových akcií sú zabezpečené stravovacie služby podľa priania klienta (občerstvenie, prestávka na kávu, spoločný obed, bufetové alebo jednotné menu, spoločenský večer)

K celkovému komfortu hostí prispievajú veľké priestranné parkoviská s kapacitou 500 vozidiel, samozrejmosťou je bezbariérový prístup, wellness centrum, bowling a ďalšie nadštandardné možnosti na šport a zábavu. Ideálne prostredie pre Vaše firemné akcie.

Vybavenie kongresového centra:
dataprojektor, flipchart, profesionálne ozvučenie, internetové pripojenie, mikrofóny, rečnícky pult, premietacie plátno, bezbariérový prístup, TV s USB, klimatizácia

Zaujímavosti:

Súčasťou hotela je Wellness centrum: bazén s vodnými atrakciami, jacuzzi, eukalyptová parná sauna, fínska suchá sauna, infra sauna, zábaly a masáže, odpočívareň.

Pre ubytovaných hostí VSTUP GRÁTIS do bazénov a víriviek.

Napíšte nám!