DENTLY zubná ambulancia

Mlynské Nivy 49,
82109 Bratislava
Zobraziť na mape
+421 2 5296 2697
+421 903 245 663
dently@dently.sk
www.dently.sk

Fotogaléria

DENTLY zubná ambulancia Bratislava, 1DENTLY zubná ambulancia Bratislava, 1DENTLY zubná ambulancia Bratislava, 1

Spádová oblasť klientov:

Bratislavský kraj

Služby, produkty, špecializácia:

V stomatologickom centre DENTLY sa o vás postará tím špičkových odborníkov so skúsenosťami z najkvalitnejších európskych a svetových centier. Vieme, že zveriť sa do rúk zubnému lekárovi je pre veľa ľudí neľahkou záležitosťou. Z ošetrenia u nás však nemusíte mať vôbec žiadne obavy. Našim pacientom ponúkame okrem profesionálnych služieb aj veľmi príjemné a priateľské prostredie.

Estetika:
biele výplne, inlaye, onlaye, korunky, fazety, implantáty, dentálna, hygiena, bielenie zubov

Krásne a biele zuby
Dôležitou súčasťou zubného lekárstva je aj estetická stránka ošetrenia. Dbáme na to, aby naši pacienti mali zuby nielen zdravé a kvalitne ošetrené, ale aby vyzerali prirodzene a krásne.

Pri estetických úpravách zubov konzultujeme s pacientom jeho predstavy a ponúkneme mu vždy viac alternatívnych riešení, aby bol s výsledkom spokojný.

Ošetrenia:
záchovná stomatológia, protetika, chirurgia, koreňové kanáliky, detská stomatológia, program pre deti, implantáty, preventívna prehliadka, bezbolestné ošetrenia, celková anestézia, zubná pohotovosť

Komplexná starostlivosť o zuby
V našom centre sa postaráme o Vaše zuby po všetkých stránkach. Každý z našich zubárov sa okrem bežnej starostlivosti špecializuje aj na niektorú zo špecifických oblastí stomatológie (napr. na stomatochirurgiu, ošetrenie koreňových kanálikov pod mikroskopom, implantológiu, protetiku a podobne). Váš aktuálny problém rieši vždy odborník na danú problematiku. Takto Vám garantujeme kvalitnú a odbornú starostlivosť o Vaše zuby.

Filozofiou nášho stomatologického centra je individuálny prístup ku každému pacientovi. V príjemnom a priateľskom prostredí sa pacientom venujeme tak, aby sa nepríjemný pocit zo zubárskeho kresla stal minulosťou.

Bezbolestné ošetrenie zubov a moderné technologické vybavenie sú u nás samozrejmosťou. Neustále zdokonaľujeme naše odborné vedomosti a prinášame najnovšie poznatky zubného lekárstva do praxe.

Zaujímavosti:

Organizujeme odborné vzdelávacie podujatia pre stomatológov s renomovanými prednášajúcimi, ktorí sú pripravení s Vami zdieľať poznatky a skúsenosti z celého spekra stomatologických odborov (dentálna hygiena, záchovna stomatológia, parodontológia, čeľustná ortopédia, stomatologická protetika, endodoncia, stomatochirurgia aj implantológia).

Hospodárske informácie

DENTLY zubná ambulancia Bratislava

Obchodné meno

DENTLY Babčan s. r. o.

Sídlo

Mlynské Nivy 49, Bratislava

PSČ

82109

IČO

35886536

IČ DPH

SK2021830316

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

6 639,00€

Dátum vzniku

18.05.2004

Obrat spoločnosti2018: 1 768 850€

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Spoločník

MUDr. Juraj Babčan, podiel: 100%

Konateľ

MUDr. Juraj Babčan

Predmet činnosti

Zubná lekárska prax

Zaradené v kategóriách

TOP prémiové firmy