CUBES RESTAURANT

Adresa: Bajkalská 22,
82109 Bratislava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

CUBES RESTAURANT Bratislava, 1CUBES RESTAURANT Bratislava, 1CUBES RESTAURANT Bratislava, 1

Služby, produkty, špecializácia:

CUBES je moderná, zážitková reštaurácia, situovaná v Bratislave – Ružinov, v ktorej spájame chuť, kvalitu a nevšednosť aj tam, kde by ste ju nečakali. Prinášame na tanier pravú nefalšovanú chuť jedál z vysokokvalitných surovín s využitím súčasných moderných technológií varenia.

FIREMNÉ KONFERENCIE, EVENTY A OSLAVY
S DENNÝM SVETLOM A S VÝBORNOU DOPRAVNOU DOSTUPNOSŤOU

Pracovné stretnutia s Vašimi obchodnými partnermi, prezentácie pre klientov či podpisy zmlúv môžete realizovať priamo v našich moderne projektovaných konferenčných miestnostiach. Konferenčné miestnosti sú zariadené minimalisticky, na mieru navrhnutým nábytkom, vybavené najmodernejším technickým zariadením. Sú s možnosťou variabilného usporiadania a zároveň sú vhodné pre akékoľvek stretnutia či konferenciu. Ich priestor dá možnosť naplno vyniknúť Vašej značke.

K výhodám našich konferenčných miestností patrí denné svetlo, výborná dopravná dostupnosť, vlastné parkovisko s kapacitou 95 parkovacích miest, veľkorysý priestor a v neposlednom rade kvalitný a chutný catering.

K dispozícií sú tri konferenčné miestnosti:

ASTON
Rozloha miestnosti ASTON je 80m2. Ide o variabilný priestor s rôznou možnosťou usporiadania a s kapacitou až do 70 osôb v závislosti od typu sedenia. Miestnosť na nachádza na prízemí a je prepojená s hlavnou časťou reštaurácie CUBES Restaurant, vzhľadom k tomu celkový event môže mať kapacitu až 100 osôb. Miestnosť je samostatne ozvučená a klimatizovaná, v cene prenájmu je samozrejme vysokorýchlostný internet.

DIAMOND
Konferenčná miestnosť DIAMOND je umiestnená na treťom poschodí, čo zaručuje súkromie pre klientov. Rozloha miestnosti je 54 m2, má vlastnú miestnosť pre catering. Dominantou miestnosti je moderný stôl štvorcového tvaru, čím vzniká typ sedenia „ženeva“. Kapacita miestnosti je 12 osôb.

GREY
Konferenčná miestnosť GREY je s rozlohou 30m2 najmenšou z našich konferenčiek, je veľmi útulná a variabilný priestor ponúka kapacitu 16 osôb.

Hospodárske informácie

CUBES RESTAURANT Bratislava

Obchodné meno

HUMENA s.r.o.

Sídlo

Bajkalská 22, Bratislava

PSČ

82109

IČO

35957859

IČ DPH

SK2022086825

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

6 638,78€

Dátum vzniku

07.10.2005

Obrat spoločnosti2018: 300 182€

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Konateľ

Ing. Patrícia Sáriová

Spoločník

FACTOFIN a.s., podiel: 100%

Napíšte nám!