BILANX Slovakia s. r. o.

Adresa: Kremnická 24,
85101 Bratislava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

BILANX Slovakia s. r. o. Bratislava, 1BILANX Slovakia s. r. o. Bratislava, 1

Založenie:

Dlhoročné skúsenosti v oblasti účtovníctva, miezd a personalistiky mi dodali odvahu v roku 1993 otvoriť vlastnú spoločnosť BILANX Slovakia, s.r.o. v ktorej som chcela realizovať svoje predstavy spoľahlivého a profesionálneho účtovníka a priniesť klientom ucelený pohľad na ekonomickú agendu v ich spoločnosti.

A tak sa stalo, že som s pomocou mojej rodiny mohla tento sen realizovať. Spoločnosť sa neustále rozvíjala a dnes už má za sebou 25 úspešných rokov pôsobenia.

Daša Guzmanová

Spádová oblasť klientov:

Bratislavský kraj

Služby, produkty, špecializácia:

Účtovníctvo, audit, spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva, mzdy a personalistika, účtovníctvo neziskových, rozpočtových a príspevkových organizácií, metodika a analytika účtovania, daňové a účtovné poradenstvo, audit, nezávislé inventúry.

V priebehu rokov popri Bilanx Slovakia s.r.o. začala pôsobiť aj jej dcérska spoločnosť BILANX Partners, ktorá sa špecializuje na účtovníctvo neziskových, rozpočtových a príspevkových organizácií, a vedie ju Daša Guzmanová ml.

V súčasnej dobe sa snažíme vyhovieť početným požiadavkám našich klientov na účtovné služby a spracovanie miezd v Českej republike kde sme otvorili pracovisko BILANX Brno.
Naše pôsobenie je komplexné v rámci všetkých ekonomických a súvisiacich činnosti a dovoľuje nám mať ekonomicko – terapeutický prístup ku klientom.

25 rokov ekonomických cvičení z nás urobilo takmer majstrov, ktorí vedia, že musia byť neustále pripravení čeliť novým výzvam.

Ocenenia:

V roku 2005 sme zaviedli certifikáciu systémov manažérstva a získali certifikát kvality ISO 9001:2000, ktorý každoročne úspešne obhajujeme.
Zvýšili sme svoj kredit a dali sme našim klientom dôkaz, že sme dôveryhodným partnerom.

Zaujímavosti:

Komunikujeme v anglickom, nemeckom a maďarskom jazyku.

Hospodárske informácie

BILANX Slovakia s. r. o. Bratislava

Obchodné meno

BILANX Slovakia s. r. o.

Sídlo

Kremnická 24, Bratislava

PSČ

85101

IČO

31362052

IČ DPH

SK2020352664

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

23 236,00€

Dátum vzniku

25.11.1993

Obrat spoločnosti2018: 459 650€

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Konateľ

Anton Guzman

Konateľ

Dáša Guzmanová

Spoločník

Anton Guzman, podiel: 50%

Spoločník

Dáša Guzmanová, podiel: 50%

účtovníctvo daňové priznanie personalistika daňové poradenstvo účtovné poradenstvo audit nezávislé inventúry účtovníctvo Bratislava okres vedenie účtovníctva Bratislava okres jednoduché účtovníctvo Bratislava okres podvojné účtovníctvo Bratislava okres účtovný dozor Bratislava okres mzdová agenda Bratislava okres ekonomické poradenstvo Bratislava okres účtovné poradenstvo Bratislava okres spracovanie výplatných pások Bratislava okres výkaz ziskov a strát Bratislava okres ročná uzávierka Bratislava okres daňové priznanie Bratislava okres vypracovanie daňového priznania Bratislava okres účtovníčka Bratislava okres účtovnícka kancelária Bratislava okres účtovné doklady Bratislava okres účtovná uzávierka Bratislava okres rekonštrukcia účtovníctva Bratislava okres prehľady hospodárenia Bratislava okres daňová agenda Bratislava okres spotrebná daň Bratislava okres daň z nehnuteľností Bratislava okres daň z príjmu Bratislava okres finančné poradenstvo Bratislava okres finančný špecialista Bratislava okres finančné produkty Bratislava okres termínované vklady Bratislava okres správne investovanie Bratislava okres finančný plán Bratislava okres daňové poradenstvo Bratislava okres založenie s.r.o. Bratislava okres založenie a.s. Bratislava okres predaj firiem Bratislava okres firmy na predaj Bratislava okres zakladanie firiem Bratislava okres ready-made spoločností Bratislava okres zakladanie obchodných spoločností Bratislava okres predaj novozaložených spoločností Bratislava okres služby pri zmenách v spoločnosti Bratislava okres zmeny v spoločnostiach Bratislava okres založenie akciovej spoločnosti Bratislava okres založenie spoločnosti s ručením obmedzením Bratislava okres firma na kľúč Bratislava okres spoločnosť na kľúč Bratislava okres pomoc pri založení firmy Bratislava okres založenie firmy Bratislava okres založenie živnosti Bratislava okres ukončenie podnikania Bratislava okres odpredaj firmy Bratislava okres odstúpenie firmy s prevádzkou Bratislava okres officehousing Bratislava okres prenájom sídla spoločnosti Bratislava okres virtuálne sídlo Bratislava okres správa firiem Bratislava okres administratíva pri zakladaní spoločností Bratislava okres audity Bratislava okres auditori Bratislava okres auditorské služby Bratislava okres auditorské spoločnosti Bratislava okres oceňovanie a hodnotenie podnikov Bratislava okres audit štatutárnej uzávierky Bratislava okres legislatívna rekonštrukcia Bratislava okres analýzy finančnej situácie Bratislava okres

Otázka

  Odoslať správu