NOVES OKNÁ KOŠICE, plastové a hliníkové okná, dvere

Adresa: Žižkova 12,
04001 Košice
Telefón: 0903 602 301
E-mail: noveske@stonline.sk
Web: www.noveske.sk

Video prezentácia

Založenie:

Spoločnosť NOVES okná sa už od roku 1999 zaoberá poradenstvom, odbornými konzultáciami, dodávkou a montážou plastových, hliníkových okien a dverí.

Spádová oblasť klientov:

Košický kraj

Služby, produkty, špecializácia:

Pponúkame výrobky vyrobené z nemeckého a rakúskeho profilového systému, ktoré vytvárajú optimálne predpoklady pre vysokú úroveň kvality, funkčnej spoľahlivosti, ako i maximálnej variabilnosti tvarov a rozmerov okien a dverí. Plastové profily firmy sú vyrobené z nemäkčeného a vysoko rázovo húževnatého tvrdeného PVC. V ponuke máme tiež 6 komorový a 8 komorový profilový systém.

Zaujímavosti:

Použitý materiál je špeciálne upravený, neobsahuje kadmium, je vysoko nárazuvzdorný, s dlhou životnosťou, odolný proti vplyvom počasia, stálofarebný. Firma používa viackomorový profilový systém, ktorý dobre drží tvar , veľmi dobre izoluje teplo , tlmí zvuk a umožňuje realizáciu akéhokoľvek tvaru. Statickú a dynamickú stabilitu zabezpečujú výstužné profily.

Izolačné dvojsklo je vzduchotesné, zabezpečené proti orosovaniu absorbciou vlhkosti molekulovým sitom. Kovanie okien je celoobvodové so špeciálnou antikoróznou povrchovou úpravou garantujúcou funkčnosť počas celej životnosti okna. Jeho podstatná časť je umiestnená v komore krídla a umožňuje ľahké a jednoduché ovládanie. Okná a dvere existujú nielen v klasickej bielej, ale aj v rôznych farbách a imitáciách.

NOVES OKNÁ KOŠICE, plastové a hliníkové okná, dvere, 1NOVES OKNÁ KOŠICE, plastové a hliníkové okná, dvere, 1NOVES OKNÁ KOŠICE, plastové a hliníkové okná, dvere, 1NOVES OKNÁ KOŠICE, plastové a hliníkové okná, dvere, 1NOVES OKNÁ KOŠICE, plastové a hliníkové okná, dvere, 1NOVES OKNÁ KOŠICE, plastové a hliníkové okná, dvere, 1

Obchodné meno

NOVES OKNÁ KOŠICE, s.r.o.

Sídlo

Žižkova 12/1875, Košice

PSČ

040 01

IČO

36189308

IČ DPH

SK2020045566

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

6 640€

Dátum vzniku

10.02.1999

Obrat spoločnosti

2016: 265 604€

Konateľ

Augustína Legényová

Spoločník

Augustína Legényová, podiel: 100%

Vyhľadať trasu