Ján Maniaček MKM - schody, dvere, prístrešky

Adresa: Záhradnícka 29,
90701 Myjava
Telefón: 0903 435 874
E-mail: mkmmaniacek@zoznam.sk
Web: www.dreveneschodiska.sk

Založenie:

Firma Ján Maniaček MKM vznikla v roku 1995 ako malá firma rodinného typu.

Služby, produkty, špecializácia:

Zaoberáme sa výrobou a montážou celodrevených schodísk samonosných, obkladov betónových schodov, kovových konštrukcií, interiérových aj exteriérových zábradlí, balkónov, tiež atypických interiérových prvkov.

Individuálny prístup k zákazníkovi je zárukou, že naše výrobky sú súčasťou interiéru Vášho domu presne podľa Vašich predstáv a každé schodisko je originál.

Základným materiálom na výrobu schodísk je drevo, no na žiadosť zákazníka a pre lepšie zakomponovanie schodiska do celkového interiéru je možné vyrobiť schodisko v kombinácii s kovom (antikor), prípadne so sklom.

Zaujímavosti:

Našou snahou je vytvoriť schodisko pekné, pohodlné, pevné, ktoré by malo slúžiť dlhé roky, no napriek tomu cenovo dostupné. Veríme, že po využití našich služieb rozšírite počet našich spokojných klientov.

Ján Maniaček MKM - schody, dvere, prístrešky Myjava, 1Ján Maniaček MKM - schody, dvere, prístrešky Myjava, 1Ján Maniaček MKM - schody, dvere, prístrešky Myjava, 1Ján Maniaček MKM - schody, dvere, prístrešky Myjava, 1Ján Maniaček MKM - schody, dvere, prístrešky Myjava, 1Ján Maniaček MKM - schody, dvere, prístrešky Myjava, 1
Vyhľadať trasu