IZOTRANS - nadstavby na vozidlá

Adresa: Strojnícka 9,
08006 Prešov
Telefón: 051 749 46 70
051 776 56 87
E-mail: izotrans@izotrans.sk
Web: www.izotrans.sk

Video prezentácia

Založenie:

Spoločnosť Izotrans s.r.o. bola založená v roku 1996 a zaoberá sa výrobou nadstavieb na nákladné vozidla.
Sídlo spoločnosti je v centre Šariša v meste Prešov.

Služby, produkty, špecializácia:

Vo svojom výrobnom programe máme výrobu rôznych druhov nadstavieb ako plachtové, skriňové, pekárenské, izotermické, chladiarenské, mraziarenské. Zároveň vieme zákazníkom poskytnúť úpravy dodávkových vozidiel na rôzne druhy prepravy ako FNA, FRC, ADR, pohrebné vozidlá, pojazdná predajne a rôzne špeciálne nadstavby.
Naša spoločnosť sa tiež venuje dostavbám a prestavbám vozidiel ktoré zahŕňajú montáž druhého radu sedadiel, deliacich priečok a okien s homologizáciou, montáž podláh, obkladov a kotviacich prvkov.

Nadstavby sa vyrábajú vlastnou technológiou a ich rozmerové a typové prevedenie sa upravuje podľa priania zákazníka. Tieto nadstavby je možne montovať na všetky homologizované podvozky schválené Ministerstvom dopravy, pôšt a telekomunikácii Slovenskej republiky. Zároveň pre zákazníkov poskytuje vyhotovenie protokolu o skúške podľa pokynu MDVRR SR 13/2013 nutné k prihláseniu vozidla na odbore dopravy.

V prípade potreby sme schopný poskytnúť zákazníkom kompletnú ponuku aj s rôznymi doplnkami ako napr. chladiarenské zariadenia CARRIER, THERMO KING, ZANOTTI, hydraulické zdvíhacie plošiny DHOLLANDIA, hydraulické ruky, úpravy interiéru nadstavby na prevoz konfekcie, zadráhovanie nadstavby na prevoz mäsa vo vise, montáž spacích nadstavieb a spojlerov a ďalšie ponuky podľa priania zákazníka.

Zaujímavosti:

Nadstavby vyrábané firmou IZOTRANS s.r.o. Prešov sú schválené Ministerstvom dopravy, pôšt a telekomunikácii Slovenskej republiky.
Spoločnosť vlastní certifikát riadenia kvality podľa normy DIN EN ISO 9001.
Pre výrobu chladiarenských a mraziarenských nadstavieb naša spoločnosť vlastní ATP certifikát o tepelne izolačných vlastnostiach nadstavieb vydaný TSU Piešťany.

IZOTRANS - nadstavby na vozidlá Prešov, 1IZOTRANS - nadstavby na vozidlá Prešov, 1IZOTRANS - nadstavby na vozidlá Prešov, 1IZOTRANS - nadstavby na vozidlá Prešov, 1IZOTRANS - nadstavby na vozidlá Prešov, 1IZOTRANS - nadstavby na vozidlá Prešov, 1

IZOTRANS - nadstavby na vozidlá Prešov

Obchodné meno

IZOTRANS, s.r.o.

Sídlo

Strojnícka 9, Prešov

PSČ

08006

IČO

31721753

IČ DPH

SK2020524033

Právna forma

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Základné imanie

40 000,00€

Dátum vzniku

19.02.1996

Obrat spoločnosti2015: 701 372€

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Konateľ

Ing. Ján Hrabčák

Konateľ

Ing. Vladimír Jenčko

Spoločník

Ing. Ján Hrabčák, podiel: 50%

Spoločník

Ing. Vladimír Jenčko, podiel: 50%

Vyhľadať trasu