LIBETO a.s.

Adresa: Liptovská Teplá,
03483 Liptovská Teplá
Web: www.libeto.sk

Video prezentácia

Založenie:

LIBETO a.s. Liptovská Teplá vznikla v roku 1992 a vo výrobe železobetónových prefabrikátov má viac ako 35-ročnú tradíciu.

Služby, produkty, špecializácia:

Železobetónové stavebné prvky.

Skeletové konštrukcie obchodných priestorov, priemyselných hál a bytových domov: základové kalichy, stĺpy, väzníky, prievlaky a stužidlá, kazetové strešné dosky, filigránové stropné dosky, schodiskové ramená, základové trámy, stenové panely, prefabrikované ihlanové pilóty, mostné nosníky, mostné rímsy, rámové priepusty.

Prefabrikáty pre oporné konštrukcie a terénne úpravy: oporné steny, grefy, cestné panely, železobetónové prefabrikované montované garáže, prefabrikáty pre montované energokanály, železobetónové plotové dielce, stropné panely a preklady.

Zaujímavosti:

Naše výrobky boli zabudované v takých stavbách ako vodné elektrárne Čierny Váh, Liptovská Mara, atómové elektrárne Mochovce a Dukovany.

Architektonické pohľadové betóny skrášľujú také významné objekty ako Pamätník SNP v Banskej Bystrici, Univerzitu Mateja Bellu v Banskej Bystrici, Pamätník Martina Rázusa v Liptovskom Mikuláši, architektonickú úpravu protipovodňového múru pri River-Parku v Bratislave, plotové prvky z bieleho betónu v Martine.

LIBETO a.s. Liptovská Teplá, 1LIBETO a.s. Liptovská Teplá, 1LIBETO a.s. Liptovská Teplá, 1LIBETO a.s. Liptovská Teplá, 1LIBETO a.s. Liptovská Teplá, 1
Hospodárske informácie

LIBETO a.s. Liptovská Teplá

Obchodné meno

LIBETO a.s.

Sídlo

, Liptovská Teplá

PSČ

034 83

IČO

31562418

IČ DPH

SK2020430236

Právna forma

Akciová spoločnosť

Základné imanie

1 157 352,00€

Dátum vzniku

01.05.1992

Obrat spoločnosti2016: 4 002 961€

Dozorná rada

Daniel Grenčík ml.

Dozorná rada

Igor Paulíny

Dozorná rada

Ľubomír Mojš

Predstavenstvo

Daniel Grenčík

Predstavenstvo

Igor Nemec

Predstavenstvo

Samuel Lobík

Vyhľadať trasu