Koliba Josu - Zuberec / Roháče

Adresa: Borová 469,
02732 Zuberec
Telefón: 0907 854 401
E-mail: kolibajosu@kolibajosu.sk
Web: www.kolibajosu.sk

Video prezentácia

Služby, produkty, špecializácia:

KOLIBA JOSU bola postavená v duchu tradičnej ľudovej architektúry ľudu severnej Oravy v dedine Zuberec. Už od roku 2001 je neodmysliteľnou súčasťou cestovného ruchu malebnej oravskej krajiny pod Roháčmi.

V neopakovateľnej atmosfére za zvuku tónov ľudovej hudby zo Zuberca ochutnáte kulinárske špeciality a nápoje z regiónu, doplnené o “klasickú” ponuku z nášho jedálneho lístka. Oravská zabíjačka, oravské, gazdovské, furmanské, či bryndzové halušky a pirohy, či jelení guláš spestrený dúškom čučoriedkovice /po našom hafirovice/ alebo borovičky s horcom určite príjemne podráždia Vaše chuťové poháriky.

Na našom salaši si opečiete báječnú oravskú slaninku, v krbovej miestnosti sa môžete zahryznúť do pečeného prasiatka, v salóniku s krbom si pri blikajúcom ohni štrngnete s pohárom dobrého vínka.

V apartmánoch a izbách v kolibe, penzióne, ale i na súkromí môžete príjemne odddychovať, snívať svoje sny. Relax Vám zabezpečí vírivka, 3 sauny /fínska, infra, parná/, na tých čo majú radi šport a zábavu čaká tenisový kurt, bowling, biliard, či stolný tenis a aj stolný futbal.

Variabilita našich priestorov a služieb poskytuje optimálne podmienky pre rodinnú oslavu, či firemné stretnutia, svadby, výročia, recepcie, prednášky, promócie...

Okrem štandardných služieb Vám môžeme pripraviť jedálny a nápojový lístok na želanie, dodať cukrárske výrobky, pozvať ľudovú hudbu, vyzdobiť stoly, interiér.

Vyhľadať trasu