Zabudli ste heslo?
Nie ste zaregistrovaný?
Urobte tak!
Registrovaní používatelia
Informácie o nás

Motto: "Nakupujte s informáciami, nakupujte s www.letakyaakcie.sk"

Skôr ako pôjdete nakupovať, pozrite sa na www.letakyaakcie.sk, vyplatí sa to - môžete ušetriť veľa peňazí!

Letáky a akcie prinášajú prehľad aktuálnych letákových akcií významných obchodných spoločností, ktoré pôsobia na slovenskom trhu. Letáky obsahujú výrobky spravidla za najnižšiu možnú cenu, za ktorú si ich na slovenskom trhu môžete v danú chvíľu zaobstarať.

Čo to vlastne je letáková akcia?

Letákovou akciou sa spravidla nazývajú tlačené letáky, ktoré maloobchodné reťazce distribuujú v okolí jednotlivých predajní, tzv. spádovej oblasti. Letáky obsahujú ponuku tovaru, ktorej prostredníctvom sa jednotlivé spoločnosti snažia prilákať spotrebiteľov do svojich predajní (väčšinou vďaka dočasným zľavách - akciám).

Najväčší databázový portál na Slovensku AdresarFiriem.sk zhromažďuje tieto špeciálne ponuky od väčšiny významných maloobchodných reťazcov už viac ako dva a pol roka a práve v tomto čase sa rozhodol ich zverejňovať na samostatných stránkach www.letakyaakcie.sk, čo umožňuje užívateľom týchto stránok realizovať skutočne lacné nákupy.

Zámer je jednoduchý a pritom jasný - sprístupniť letáky užívateľom internetu. Software, na ktorom sa letáky zobrazujú je veľmi sofistikovaný a umožňuje vyhľadávanie v letákoch, preposielanie, zobrazovanie na tabletoch a inteligentných telefónoch. (http://www.flipviewer.com/sk/index_sk)

Sú ceny v letákoch skutočne tie najnižšie na trhu?

V drvivej väčšine prípadov áno. Je to dané niekoľkými dôvodmi:

a. obchodné reťazce znamenajú pre výrobcov tých najdôležitejších zákazníkov, najväčších odberateľov. Preto s nimi uzatvárajú spravidla jednoročné i viacročné kontrakty, ktorých neoddeliteľnou súčasťou je aj percentuálne vyjadrená zľava z faktúr. Reťazec preto získava nižšie nákupné ceny než môže získať akýkoľvek maloobchodník vo veľkoobchodnej sieti.
b. letáková akcia znamená pre výrobcov veľký objem predaného tovaru. Preto poskytuje na výrobky v letákovej akcii ďalšie zľavy a za zaradenie v letáku platí ďalšie poplatky. Aj táto skutočnosť sa prejaví vo výslednej cene pre vás - zákazníkov.
c. obchodný reťazec občas znižuje na určité výrobky v letákovej akcii svoju maloobchodnú maržu. Cieľom je prilákať zákazníka k nákupu v danej predajne, kedy zákazník kupuje aj iné výrobky nezaradené do letákovej akcie a vychovať ho k pravidelným nákupom v danej predajne.

Všetky tieto faktory vedú k veľmi nízkej cene. Vďaka www.letakyaakcie.sk máte aj vy - užívatelia internetu, príležitosť sa o letákových akciách na jedinom mieste: www.letakyaakcie.sk.

Letáky a akcie

Prevádzkovateľ internetových stránok Letakyaakcie.sk

Adresarfiriem.sk, a.s.
Majerská cesta č.60, 974 01 Banská Bystrica
adresarfiriem@adresarfiriem.sk

Informácie o firmách zo Slovenska ako textové informácie, videá, IČ DPH číslo atď.

Adresarfiriem.sk je obchodný adresár firiem na Slovensku! Vďaka obrázkom, textovým popisom a firemným videám poskytujeme komplexný prehľad o slovenských firmách. Tu tiež môžete zistiť IČ DPH číslo ako aj obrat, počet zamestnancov, spoločníkov, osoby konajúce v mene spoločnosti a mnoho ďalších informácií.